0 YÜKLENİYOR...

Dr. Erhan ERGiN Dr. Erhan ERGiN

Mide Botoksu Manisa

Anasayfa | Blog | Mide Botoksu Manisa

manisa mide botoksu

 

   manisa mide botoksu sayesinde sürekli oluşan açlığınızı ve iştahınızı azaltarak kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Insanlar dengesiz ve düzensiz beslenme, egzersiz yapmama ve hayatlarında bulunan stres gibi faktörler yüzünden kilo alabilirler. Aynı zamanda genetik olarak bazı kişilerde kilo problemleri ortaya çıkabilir. Genetik hastalıklar kişide kilo alıp verememe veya kilo almaya yatkınlık gibi durumlar oluşturabilir. Bu gibi durumlarda kişinin kilo vermesi için farklı tedavi yöntemleri uygulanabilir. manisa mide botoksu bu uygulamalardan bir tanesidir.

   manisa mide botoksu uygulamasında midenin belirli bölgelerine Botilinum toksin enjekte edilerek mide kaslarının kasılması sınırlandırılır. Bu sayede midenin içindeki besinleri boşaltma süresi gecikir, kişide iştah ve açlık hissinde azalma oluşur.

  manisa mide botoksu nu Kimler Yaptırabilir?

- manisa mide botoksu işlemi 18 yaş üstündeki kilo vermek isteyen herkese uygulanabilir.

- Vücut kitle indeksi 25-40 arası olan diyet ve egzersizle kilo veremeyen kişilerde uygulanır.

- Vücut kitle endeksi 40 üzerinde olan kişiler obez sınıfına girdiği için cerrahi işlem ile başarı elde edilebilir. Bu yüzden manisa mide botoksu işlemi önerilmez.

- 10 ile 20 kilo fazlası olan kişiler bu yöntem sayesinde 6 ay içinde fazla kilolarından kurtulabilirler. Ancak manisa mide botoksu sonrasında fazla karbonhidratlı besinlerden uzak durulması gerekir.

- Hamilelik ve emzirme durumlarında uygulanacak manisa mide botoksu hakkında yeterli bilgi bulunmamaktadır.

   manisa mide botoksu obezite ameliyatı değildir. Bu uygulama ortalama 20 dakika sürmektedir. Uygulama sonrası 2 saatlik müşahade yeterli olduğu için kişinin gündelik hayatını etkilememektedir. manisa mide botoksu uygulaması sonrasında 4-5 gün içerisinde iştah da azalma başlayarak iştahınızı kontrol altına almanızı sağlar. manisa mide botoksu esnasında enjekte edilen sıvı ortalama 5 ay vücutta kalarak iştahınızı kontrol altında tutmanızı ve bunu alışkanlık haline getirerek vücudunuza yetecek kadar besin almanızı sağlar. Uygulamadan 2 hafta sonra kilo vermeye başlayarak dengeli bir şekilde fazla kilonuzdan kurtulabilirsiniz.

   manisa mide botoksu ndan Sonra Nasıl Beslenilmeli ve Nelere Dikkat Edilmeli?

- Yediğiniz besinlere dikkat ederek fast food, aşırı yağlı ve karbonhidratlı yiyeceklerden uzak durmanız, sağlıklı ve dengeli bir beslenme programı uygulamanız gerekir.

- Hazır gıda, asitli ve şekerli içeceklerin tüketilmemesi gerekir.

- manisa mide botoksu uygulamasından sonra daha küçük porsiyonlarla doymaya başlanır ve tokluk hissi kişide daha çabuk oluşur.

- Verilen kilo miktarı kişiden kişiye beslenme, egzersiz sıklığı gibi etkenlerden dolayı değişiklik gösterebilir.

manisa mide botoksu sayesinde veremediğiniz kiloları kısa sürede vererek istediğiniz fit görünümü elde edebilirsiniz.

Sınırlı Sorumluluk Beyanı

Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

Doktora Danışın

Lütfen sorunuzu gönderin, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Herhangi bir sorunuz mu var?

10%
Drag View Close play